PT8000

Özellikler

8 Programlanabilir kanal sayesinde organizasyonunuza özel kişiselleştirme yapabilme imkanı ve eş zamanlı haberleşme sağlar.

PT8000 VHF ve UHF Frekans bandların için iki farklı versiyonda üretilmektedir. VHF  : 136.000 – 174.000 MHz, UHF : 400.000 – 470.000 MHz Frekans aralığını herhangi bir ek donanıma gerek duymadan kapsama özelliğine sahiptir.

PT8000 simetrik 12 Watt ses çıkış gücü ve DSP ses teknolojisi sayesinde gürültülü ortamlarda rahatlıkla duyulabilir yüksek ve kaliteli ses çıkışı sağlar. Opsiyonel taşınabilir harici hoparlör ile % 100 ses kalitesi sunar.

KAPSAMA ALANI UYARISI

LED kanal göstegesi ve uyarı lambaları sayesinde haberleşme esnasında ihtiyaç duyacağınız her türlü uyarı ve bilgilendirmeleri rahatlıkla alabilirsiniz.

PT8100 Gönderme tuşuna basmadan konuşma VOX Sesle devreye giren gönderme özelliğine sahiptir.

PT8000 , CTCSS / DCS / DTMF ANI Seçmeli çağrı Gelişmiş sinyalleşme teknolojisi sayesinde kimlik kodu okuma, gönderme, kişisel çağrı, durum kontrolü ve geçici kapatabilme özelliklerini standart olarak sunmaktadır.

Geliştirilmiş kanal tarama özelliği sayesinde hafızasında bulunan seçilmiş veya tüm kanalları tarayabilmekte, farklı grup konuşmalarından haberdar olmanızı sağlamaktadır.

PT8000 , MIL-STD 810 C/D/E/F Askeri standartlarda koruma sağlar.

Ürünle İlgileniyorum

Detaylar

Kirisun PT8000 Araç / Sabit Merkez Telsizi Toz, Nem ve suya karşı dayanıklı kompakt yapısıyla her türlü endüstriyel ortamda güvenle kullanılabilir. Opsiyonel masa mikrofon seti, anteni ve güç kaynağı sayesinde merkez istasyon ve komuta kontrol merkezi olarak kullanılabilir.