TR850

Özellikler

TR850 VHF ve UHF Frekans bandları için iki farklı versiyonda üretilmektedir. VHF  : 136.000 – 174.000 MHz, UHF : 400.000 – 470.000 MHz Frekans aralığını herhangi bir ek donanıma gerek duymadan kapsama özelliğine sahiptir.

TR850 1-50 Watt ve 1-100 Watt arasında ayarlanabilir RF çıkış gücü sağlar, RF hat koruma sistemleri transmisyon hatlarında oluşan hataları algılar ve gerekli önlemleri otomatik olarak alır.

Standart 19″ kabinler için tasarlanmış cihaz 3U yüksekliktedir.

TR850 , 13  Watt ses çıkış gücü sunan dahili hoparlör sistemine sahiptir.  DSP ses teknolojisi sayesinde gürültülü ortamlarda rahatlıkla duyulabilir yüksek ve kaliteli ses çıkışı sağlar. Opsiyonel harici hoparlör ile % 100 ses kalitesi sunar.

Cihaz üzerinde bulunan LED göstegeler ve tuş takımları kapsamlı kontrol ve kullanım kolaylığı sağlar. Haberleşme esnasında ihtiyaç duyacağınız her türlü uyarı ve bilgilendirme uyarılarını rahatlıkla izleyebilirsiniz.

TR850 Sürekli çalışmaya uygun mekanik ve elektronik tasarıma sahiptir, AC şebeke, UPS veya DC batarya enerji sistemleri devrede olduğu sürece 7 gün 24 saat kesintisiz çalışır.

TDMA sayısal kanal erişim teknolojisinin tüm gelişmiş özellikleri TR850 röle istasyonunda standart olarak bulunur, kişisel çağrı, grup çağrısı, genel çağrı, GPS konum bilgisi ve yazılı mesaj gibi özellikleri sağlar. Sayısal / Analog karışık çalışma özelliği sayesinde geriye dönük mevcut telsizlerinizin kullanımına imkan verir.

Müşterek ve ayrı grup haberleşmesinin ihtiyaç olduğu şartlarda çoklu CTCSS / DCS ton sistemleri gereken grup ayrımını ve haberleşme gizliliğine katkı sağlar.

Ürünle İlgileniyorum

Detaylar

Kirisun TR850 DMR tekrarlayıcı

Profesyonel kullanıcılar için TR850 tekrarlayıcı, DMR standardına uygun olarak tasarlanmıştır. Cihaz her açıdan kullanıcı dostudur, tüm güncel gereksinimleri karşılar ve güçlü dijital işlevler ve mükemmel kalite özellikleri sunar. Ayrıca ergonomik tasarımı ile karakterizedir. TR850, iletişimi sizin için bir deneyime dönüştürür

Çift mod ve otomatik değişim
TR850 tekrarlayıcı hem analog hem de dijital modda çalıştırılabilir ve şu anda kullanımda olan analog sistemlerle tamamen uyumludur. Alıcı sinyalinin türüne bağlı olarak, cihaz dijital ve analog mod arasında bağımsız olarak geçiş yapabilir ve frekansları ve kanalları manuel olarak yapılandırma ihtiyacını ortadan kaldırarak hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlar.

% 100 güç verimliliği
TR840 sabit güç (100 watt’a kadar) sunar ve böylece tüm geleneksel dijital telsiz sistemlerinin yüksek taleplerini karşılar.

Esnek kurulum seçenekleri
TR850 tekrarlayıcı, 19 inçlik bir ekipman kabinine kurulabilir. Alternatif olarak, bir rafa, brakete veya çalışma masasına kolayca monte edebilirsiniz.

Yüksek frekans aralığında verimlilik
Kullanılan TDMA teknolojisi sayesinde, aynı kanalı analog veya dijital FDMA sistemlerine göre iki kat daha fazla kullanıcı kullanabilir. Sınırlı frekans kaynakları nedeniyle, bu önemli bir rahatlama sağlar ve sistem cihazları ve frekans lisansları için maliyetleri azaltır.

Güvenli iletişim
TR850 tekrarlayıcı, iletişiminizi gizli dinlemeye karşı koruyan genişletilmiş bir dijital şifreleme işlevine sahiptir.

Yüksek soğutma kapasitesi
Isı dağılımı sayesinde, güç amplifikatörü ısısını son derece verimli bir şekilde dağıtabilir. Entegre soğutma sistemi ayrıca kararlı ve güçlü çalışmayı destekler.

Tekrarlayıcıda veya temel modda çalışma
Tekrarlayıcı bir analog kanalda çalıştırılıyorsa, tekrarlayıcı modu ile temel mod arasında seçim yapabilirsiniz. Temel modda, tekrarlayıcı bir çift yönlü alıcı-verici olarak kullanılabilir.

Yüksek güvenilirlik
Askeri standartlara göre tasarlandığından, tekrarlayıcı uzun vadeli yüksek güvenilirlik ve mükemmel performans sunar. Bağımsız laboratuvarlardan alınan test sonuçları, cihazın sorunsuz çalışma süresinin 100.000 saate kadar olduğunu ve bu nedenle aşırı durumlarda kullanım gereksinimlerini karşıladığını göstermiştir.

Profesyonel tasarım
Ses kontrolündeki yenilikçi LED ekran, cihazın çekici tasarımını tamamlar ve aynı zamanda kullanımını optimize eder. Kullanıcı dostu menü ve geniş gezinme kontrolleri sayesinde cihazın kullanımı özellikle kolaydır.

Ergonomik dizayn
Eğimli tutamaklar, cihazı kurmayı ve taşımayı kolaylaştırır.