T3

Özellikler

  • T3
  • T3

1024 Ön programlı kanal sayesinde 1024 farklı grup eş zamanlı haberleşme sağlayabilir.

T3 4G | LTE ağlar için üretilmektedir. Herhangi bir ek donanıma gerek duymadan geniş kapsama özelliğine sahiptir.

T3 simetrik 2.000 mWatt ses çıkış gücü ve DSP ses teknolojisi sayesinde gürültülü ortamlarda rahatlıkla duyulabilir yüksek ve kaliteli ses çıkışı sağlar.

Lityum İyon Polimer batarya teknolojisi hafiflik ve küçük alanda yüksek kapasite sağlıyor.

T3  Gelişmiş 4G | LTE Kapsamayı kompakt yapısı ile kusursuz olarak sağlar.T3 haberleşme kanallarını 2048 farklı alt kanala böler ve istem dışı parazitleri engeller.

T3 VOX Sesle devreye giren gönderme özelliğine sahiptir.

T3 Gelişmiş dijital teknolojisi sayesinde uzaktan devre dışı bırakabilme, tekrar devreye alma, durum kontrolü ve geçici kapatabilme özelliklerini standart olarak sunmaktadır.

T3 Geliştirilmiş kanal tarama özelliği sayesinde hafızasında bulunan kanalları tarayabilmekte, farklı grup konuşmalarından haberdar olmanızı sağlamaktadır.

T3 özel izole edilmiş kasası ile ağır şartlarda performansından eksilme olmadan çalışır.

Ürünle İlgileniyorum

Detaylar

Kirisun T3 BAS KONUŞ El Telsizi

Kirisun T3 LTE el telsizi , profesyonel kullanıcılar için geleneksel telsiz özelliklerini sunar. Özellikle dayanıklıdır ve birlikte verilen batarya ile 30 saate kadar kayda değer bir çalışma süresi sağlar. 

Uzun pil ömrü
Dijital modda standart batarya 30 saate kadar kullanım ömrü T3'ün dayanıklılığını kanıtlar ve bu nedenle daha uzun operasyonlar sırasında bile güvenilir bir şekilde telsiz daima hazırdır.

İkna edici ses kalitesi
Kullanılan dijital teknoloji sayesinde T3 el telsizi, gürültülü ortamlarda ve telsiz kapsama alanının çevresel alanlarında bile 3000 mW hoparlörü sayesinde 2000 mW kaliteli ses sağlar.

Frekans tahsisi gerektirmez
T3 4G | LTE ağlar sayesinde mevcut bant genişliğinin geleneksel telsizlere kıyasla iki kat fazla kanal ile kullanılmasını sağlar. Bu, artan frekans kıtlığının açık bir şekilde azaltılmasına yol açar.

Dolaşım
T3, çok tesisli sistemlerdeki tüm konumlarda otomatik hücre değişimini (dolaşım) sağlar.

POC
T3 4,5G

Küresel Konumlama Sistemi
T3, GPS konumlandırmayı destekler. Ek olarak, diğer GPS etkin telsizlerin mesafesi ve konumu, POC telsiz sisteminde belirlenebilir.

Çoklu dijital kanal
T3 çoklu dijital kanalı  standart olarak sağlar.

Güçlü
T3 El telsizi, IP67'ye göre toz ve suya karşı korumalıdır ve Amerikan askeri standartları MIL-STD-810 C / D / E / F / G'yi karşılar.