DR600

Özellikler

DR600 VHF ve UHF Frekans bandları için iki farklı versiyonda üretilmektedir. VHF  : 136.000 – 174.000 MHz, UHF : 400.000 – 470.000 MHz Frekans aralığını herhangi bir ek donanıma gerek duymadan kapsama özelliğine sahiptir.

DR600,  1-50 Watt ve 1-100 Watt arasında ayarlanabilir RF çıkış gücü sağlar, RF hat koruma sistemleri transmisyon hatlarında oluşan hataları algılar ve gerekli önlemleri otomatik olarak alır.

Standart 19″ kabinler için tasarlanmış cihaz 1U yüksekliktedir.

DR600 , 5  Watt ses çıkış gücü sunan dahili ses sistemine sahiptir.  DSP ses teknolojisi sayesinde gürültülü ortamlarda rahatlıkla duyulabilir yüksek ve kaliteli ses çıkışı sağlar. Opsiyonel harici hoparlör ile % 100 ses kalitesi sunar.

Cihaz üzerinde bulunan LED göstegeler kapsamlı kontrol ve kullanım kolaylığı sağlar. Haberleşme esnasında ihtiyaç duyacağınız her türlü uyarı ve bilgilendirme uyarılarını rahatlıkla izleyebilirsiniz.

DR600 Sürekli çalışmaya uygun mekanik ve elektronik tasarıma sahiptir, AC şebeke, UPS veya DC batarya enerji sistemleri devrede olduğu sürece 7 gün 24 saat kesintisiz çalışır.

TDMA sayısal kanal erişim teknolojisinin tüm gelişmiş özellikleri DR600 röle istasyonunda standart olarak bulunur, kişisel çağrı, grup çağrısı, genel çağrı, GPS konum bilgisi ve yazılı mesaj gibi özellikleri sağlar. Sayısal / Analog karışık çalışma özelliği sayesinde geriye dönük mevcut telsizlerinizin kullanımına imkan verir.

Müşterek ve ayrı grup haberleşmesinin ihtiyaç olduğu şartlarda çoklu DR600 röle sistemi DMR Tier I, II, III standart protokollerini desteklemektedir.

Ürünle İlgileniyorum

Detaylar

Profesyonel kullanıcılar için DR600 röle istasyonu, DMR standardına uygun olarak tasarlanmıştır. Cihaz her açıdan kullanıcı dostudur, tüm güncel gereksinimleri karşılar ve güçlü dijital işlevler ve mükemmel kalitede özellikler sunar. Ayrıca ergonomik tasarımı ile karakterizedir. DR600, iletişimi sizin için bir deneyime dönüştürür

Çift mod ve otomatik değişim
DR600 tekrarlayıcı hem analog hem de dijital modda çalıştırılabilir ve şu anda kullanımda olan analog sistemlerle tamamen uyumludur. Alıcı sinyalinin türüne bağlı olarak, cihaz dijital ve analog mod arasında bağımsız olarak geçiş yapabilir ve frekansları ve kanalları manuel olarak yapılandırma ihtiyacını ortadan kaldırarak hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlar.

% 100 güç verimliliği
DR600, 50 watt – 100 watt RF güç sunar ve böylece tüm geleneksel dijital telsiz sistemlerinin yüksek taleplerini karşılar.

Esnek kurulum seçenekleri
DR600 tekrarlayıcı, 19 inçlik bir ekipman dolabına monte edilebilir ve yalnızca 1 U gerektirir. Alternatif olarak, bir rafa, brakete veya çalışma masasına kolayca monte edebilirsiniz.

Yüksek frekans aralığında verimlilik
Kullanılan TDMA teknolojisi sayesinde, analog veya dijital FDMA sistemlerine göre iki kat daha fazla kullanıcı aynı kanalı kullanabilir. Sınırlı frekans kaynakları nedeniyle, bu önemli bir rahatlamayı temsil eder ve sistem cihazları ve frekans lisansları için maliyetleri azaltır.

Güvenli iletişim
DR600 tekrarlayıcı, iletişiminizi gizli dinlemeye karşı koruyan genişletilmiş bir dijital şifreleme işlevine sahiptir.

Yüksek soğutma
Yüksek performanslı Güç amplifikatörü, benzersiz ısı dağılımı sayesinde ısısını son derece verimli bir şekilde dağıtabilir. İsteğe bağlı ilave mekanik soğutma sistemi ayrıca sürekli gönderme durumunda kararlı ve güçlü çalışmayı destekler.

Tekrarlayıcıda veya temel modda çalışma
Tekrarlayıcı bir analog kanalda çalıştırılıyorsa, tekrarlayıcı modu ile temel mod arasında seçim yapabilirsiniz. Temel modda, tekrarlayıcı bir çift yönlü alıcı-verici olarak kullanılabilir.

Yüksek güvenilirlik
Askeri standartlara göre tasarlandığından, tekrarlayıcı uzun vadeli güvenilirlik ve mükemmel performans sunar. Bağımsız laboratuvarlardan alınan test sonuçları, cihazın sorunsuz çalışma süresinin 100.000 saate kadar olduğunu ve bu nedenle aşırı durumlarda kullanım gereksinimlerini karşıladığını göstermiştir.

Profesyonel tasarım
Ses kontrolündeki yenilikçi LED ekran, cihazın çekici tasarımını tamamlar ve aynı zamanda kullanımını optimize eder. Kullanıcı dostu menü ve geniş gezinme kontrolleri sayesinde cihazın kullanımı özellikle kolaydır.

Ergonomik dizayn
Eğimli tutamaklar, cihazı kurmayı ve taşımayı kolaylaştırır.