DM588

Özellikler

256-512-1024 Programlanabilir kanal seçenekleri sayesinde organizasyonunuza özel kişiselleştirme yapabilme imkanı ve eş zamanlı haberleşme sağlar.

DM588 VHF ve UHF Frekans bandları için iki farklı versiyonda üretilmektedir. VHF  : 136.000 – 174.000 MHz, UHF : 400.000 – 470.000 MHz Frekans aralığını herhangi bir ek donanıma gerek duymadan kapsama özelliğine sahiptir.

DM588 simetrik 14 Watt ses çıkış gücü ve DSP ses teknolojisi sayesinde gürültülü ortamlarda rahatlıkla duyulabilir yüksek ve kaliteli ses çıkışı sağlar. Opsiyonel taşınabilir harici hoparlör ile % 100 ses kalitesi sunar.

Analog Konvensiyonel Sistemler ve Sayısal DMR sistemler arasında otomatik geçiş özelliği sayesinde aynı kanalda eş zamanlı hizmet verebilmektedir.

Renkli 4 satır ekran sayesinde haberleşme esnasında ihtiyaç duyacağınız her türlü uyarı ve bilgilendirme mesajlarını rahatlıkla okuyabilirsiniz.

DM588 Gönderme tuşuna basmadan konuşma VOX Sesle devreye giren gönderme özelliğine sahiptir.

DM588 Gelişmiş dijital teknolojisi sayesinde uzaktan devre dışı bırakabilme, tekrar devreye alma, durum kontrolü ve geçici kapatabilme özelliklerini standart olarak sunmaktadır.

Geliştirilmiş kanal tarama özelliği sayesinde hafızasında bulunan analog ve sayısal tüm kanalları tarayabilmekte, farklı grup konuşmalarından haberdar olmanızı sağlamaktadır.

DM588 DMR Tier I, II, III standart protokollerini opsiyonel olarak desteklemektedir.

Ürünle İlgileniyorum

Detaylar

Kirisun DM588 kapsamlı özelliklere ve ergonomik tasarıma sahip dijital araç – sabit telsiz cihazı

Kirisun DM588 DMR Araç / Sabit Merkez Telsizi Toz, Nem ve suya karşı dayanıklı yapısıyla her türlü endüstriyel ortamda güvenle kullanılabilir. Opsiyonel GPS alıcısı ve anteni sayesinde konum bilgisini merkez istasyon ve komuta kontrol merkezi ile paylaşabilir, anlık takip ve izlemeye imkan verir.

Kirisun, operasyonel kullanım için çok yönlü bir telsiz arayan kullanıcıları hedefleyen bir DMR araç telsizi olarak DM588’i piyasaya sürdü. DM588’in kullanımı kolaydır ve analogdan dijitale geçiş için mükemmeldir. Bu yeni, uygun maliyetli cihaz, Kirisun DMR çözümleri için yeni pazar segmentleri açmaktadır.

Kirisun DM588, ticari kullanım için bir DMR telsizdir, Kirisun DM588 DMR telsiz, halihazırda mevcut olan TM840 ile birlikte kullanım imkanı sağlamaktadır.

Kirisun dijital teknolojisi sayesinde DM588 telsiz en iyi ses kalitesini sunuyor. Analog ve dijital modu destekler ve böylelikle karışık filoların çalışmasının yanı sıra analogdan dijitale sorunsuz geçişi sağlar.

Otomatik analog / dijital algılama işlevi, alınan sinyali algılar ve hoparlörden ses çıkışını etkinleştirmek için doğru moda geçer. Bu aynı zamanda bir yanıt için aynı modun kullanılmasını sağlar.

Kompakt, zarif ve şık
Yalnızca 151 mm x 47 mm x 149 mm ölçülerinde ve yalnızca 1,15 kg ağırlığında olan araç telsizi, 1,8 inç HD TFT renkli ekrana sahiptir.

Akıllı Dijital-Analog Otomatik Algılama
DM588 analog, dijital veya karma modda yapılandırılabilir. Karışık modda yapılandırıldığında, telsiz, alınan sinyalin türüne bağlı olarak modu dinamik olarak değiştirir.

Çok yönlülük
Geliştirilmiş dijital sesli arama özelliği, ekip üyeleri arasındaki aramaları yönetmeyi kolaylaştırır ve iletişim güvenliğini sağlar.

Güvenli İletişim
DM588, DMR algoritmasını kullanarak temel ve gelişmiş şifreleme işlevleri sunar. Ekip üyeleri arasında sesli arama ve veri aktarımı durumunda güvenli iletişim sağlar.

Çok çeşitli analog sinyalleşme yetenekleri Kesintisiz analogdan dijitale dönüştürme için analog sistemlerle uyumlu MDC1200, DTMF, 2 ton ve 5 ton dahil olmak üzere birçok gelişmiş sinyal işlevini destekler.

Çok yönlü hizmetler
Geleneksel iletişim hizmetlerine ek olarak, DM588 metin mesajı ve acil durum aramaları gibi çok sayıda işlev sunar.

Dolaşım
Otomatik dolaşım ile bir IP Multi-Site Connect sisteminin tüm konumlarında telsizi özgürce kullanabilirsiniz.

Dahili Trunk
Tekrarlayıcı modunda zaman dilimlerinin dinamik tahsisi. Kanal kullanımını iyileştiren ve telsizlar aracılığıyla eşzamanlı iletişimi etkinleştiren kanal yönetim sistemidir.

GPS konum sistemi (Opsiyonel)
Entegre GPS, mobil çalışma ekibinin gerçek zamanlı izlenmesini sağlar.

Gelişime açık
DM588 kullanıcı filosunun genişlemesi ve ihtiyaçların değişmesi durumunda opsiyonel yazılım lisansları ile yeni sistem ihtiyaçlarına kusursuz uyum sağlar.