TM840

Özellikler

1024 Programlanabilir kanal sayesinde organizasyonunuza özel kişiselleştirme yapabilme imkanı ve eş zamanlı haberleşme sağlar.

TM840 VHF ve UHF Frekans bandları için iki farklı versiyonda üretilmektedir. VHF  : 136.000 – 174.000 MHz, UHF : 400.000 – 470.000 MHz Frekans aralığını herhangi bir ek donanıma gerek duymadan kapsama özelliğine sahiptir.

TM840 simetrik 14 Watt ses çıkış gücü ve DSP ses teknolojisi sayesinde gürültülü ortamlarda rahatlıkla duyulabilir yüksek ve kaliteli ses çıkışı sağlar. Opsiyonel taşınabilir harici hoparlör ile % 100 ses kalitesi sunar.

Analog Konvensiyonel Sistemler ve Sayısal DMR sistemler arasında otomatik geçiş özelliği sayesinde aynı kanalda eş zamanlı hizmet verebilmektedir.

Renkli 4 satır ekran sayesinde haberleşme esnasında ihtiyaç duyacağınız her türlü uyarı ve bilgilendirme mesajlarını rahatlıkla okuyabilirsiniz.

TM840 Gönderme tuşuna basmadan konuşma VOX Sesle devreye giren gönderme özelliğine sahiptir.

TM840 Gelişmiş dijital teknolojisi sayesinde uzaktan devre dışı bırakabilme, tekrar devreye alma, durum kontrolü ve geçici kapatabilme özelliklerini standart olarak sunmaktadır.

Geliştirilmiş kanal tarama özelliği sayesinde hafızasında bulunan analog ve sayısal tüm kanalları tarayabilmekte, farklı grup konuşmalarından haberdar olmanızı sağlamaktadır.

TM840 DMR Tier I, II, III standart protokollerini desteklemektedir.

Ürünle İlgileniyorum

Detaylar

DENEMEK İSTİYORUM
ÜRÜN BROŞÜRÜ
UZMAN BENİ ARASIN

Kirisun TM840 DMR Araç / Sabit Merkez Telsizi

TM840 ve TM840G dijital DMR araç telsiz cihazı kullanıcılarının farklı durumlarda kapsamlı bilgi alışverişi yapmasını sağlayan çok yönlü işlevler içerir. Ergonomik tasarımı ve kullanımı kolay kullanıcı arayüzü ile gerçek zamanlı iletişim ve filo yönetimi için etkili bir çözüm olup, şirketinizin iş verimliliğini önemli ölçüde optimize edebilirsiniz.

TM840, kullanıcılarının farklı durumlarda kapsamlı bilgi alışverişi yapmasının yanı sıra, verimli gerçek zamanlı iletişim ve çok çeşitli işlevlerle araç filosunun yönetimini sağlayan klasik bir DMR telsizidir.

Cihaz ergonomik olarak şekillendirilmiştir ve bir şirketin iş verimliliğinin önemli ölçüde optimize edilebildiği, kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Kullanıcı dostu tasarım
Geniş renkli ekranın çok yoğun ışıkta bile okunması kolaydır. Programlanabilir yedi düğme, farklı koşullar altında iletişiminizi basitleştirir.

Güvenilir kalite
TM840, MIL-STD-810 C / D / E / F / G  ve IP suya karşı dayanıklılık standartlarını her açıdan karşılar ve bu nedenle son derece zor ve zorlu çevre koşullarında bile mükemmel performans özellikleri sunar.

Mükemmel ses kalitesi
TM840’ta dar bantlı codec ve dijital hata düzeltme işlemlerinin bir arada kullanılması sayesinde, gürültülü ortamlarda veya kapsama alanının kenarında bile mükemmel ses kalitesine sahip olursunuz. Ek olarak, konuşma bir AGC devresi yardımıyla optimize edilir. Dahili 17 W hoparlörü sayesinde, TM840 size mükemmel arama kalitesi sunar.

Frekans spektrumunun daha yüksek verimliliği, daha yüksek kanal kapasitesi
TDMA teknolojisini kullanarak, TM840, mevcut frekans spektrumunda iki kat daha fazla kanalı barındırabilir. Mevcut frekans spektrumlarının giderek azalan kaynakları göz önüne alındığında, bu çok yararlıdır ve büyük önem taşır.

Otomatik slot seçimi
Bu işlevin yardımıyla, arama yapmak isteyen bir kullanıcıya boş bir zaman aralığı atanabilir. Mevcut frekans spektrumu daha etkin kullanılabilir ve acil durumlarda anında iletişim kurma olanağına sahip olursunuz.

Güvenli iletişim
Dijital teknolojinin entegre şifrelemesine ek olarak, TM840, gelişmiş bir şifreleme süreci ve bir karıştırıcı işlevi (seçilebilir) sunar.

Çeşitli hizmetler
Geleneksel iletişim hizmetlerine ek olarak, TM840, mesajlar, tarama, acil durum çağrısı, acil ayak pedalı, kanal kontrolü, otomatik oturum açma *, yüksek hızlı veri aktarımı * ve yalnız çalışanlar gibi çeşitli veri hizmetleri ve seçilebilir işlevler sunar.

Ergonomik tasarıma ve çok yönlü dijital işlevlere sahip bir DMR ürünü olan TM840, acil durumlarda yönetim verimliliğini ve yanıt verebilirliği artırmaya yardımcı olur.

1.8″ Grafik Gerçek Renkli Ekran
Büyük boyutlu, tam renkli ekran, parlak güneş ışığı altında bile istenen bilgilere kolayca erişilmesini sağlar. Günlük kullanım için ekranda tarih ve saat görünüyor.

Birden çok dil
TM840, Türkçe, İngilizce, Almanca ve Fransızca gibi birden çok dili destekler.

Kullanımda Tek Dokunuşla İşlem
TM840, Metin Mesajı, Sesli Aramalar gibi tek dokunuşla işlem sağlayan tuş takımında dört programlama tuşu ve iki programlama tuşu sağlar.

Çok Yönlü Ses ve Veri Hizmeti
TM840, Özel Arama, Grup Araması, Tüm Arama ve Acil Durum Aramaları gibi çeşitli sesli arama türlerinin yanı sıra zengin veri hizmetlerini : GPS, metin mesajı, IP bağlantısı ve veri aktarımını sağlar.

Ses ve Verilerin Gizliliği
TM840, hem ses hem de veri için Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) * 1, DES ve ARCFOUR (ARC4) şifreleme metodolojisini kullanarak analog karıştırmayı ve dijital şifrelemeyi destekler.

Küresel Konumlama Sistemi
Entegre GPS, mobil çalışma ekibinin gerçek zamanlı takibini sağlar.

LIP Konum Bilgisi Protokolü
TM840, ana kullanıcının ihtiyaç durumunda ikincil kullanıcılara GPS mesajı göndermesine izin verir.

Çeşitli analog sinyalleme türleri
TM840, çeşitli analog sinyalleme türlerini (KDC1200, DTMF, 2 Tonlu ve 5 Tonlu), çeşitli susturma kontrol türlerini (CTCSS / CDCSS) destekler, böylece analog moda daha yüksek işlev genişletme kapasitesi sağlar.

Ek hizmetler
TM840, Telsiz Kontrolü, Uzaktan İzleme, Çağrı Uyarısı, Telsiz Etkinleştirme ve Telsiz Devre Dışı Bırakma hizmetlerini destekler.

Analog / Dijital Dahil Aksesuar Genişletme
Telefon Ara Bağlantısı (DTMF sinyali aracılığıyla)
TM840, cep telefonunun arka bağlantı noktası aracılığıyla ikinci geliştirme aksesuarları bağlantı noktaları ile tasarlanmıştır, örn. acil durum ayak pedalı. Ayrıca telsiz ve telefon kullanıcıları arasında tek yönlü ses iletişimini desteklemek mümkündür. Bir telsiz kullanıcısının telefon görüşmesi yapmasına izin verir; veya bir telefon kullanıcısı (PABX) veya Telefon Ağı (PSTN) aracılığıyla telsiz kullanıcılarına Grup veya Özel Çağrı yapabilir.

Çift Mod (Analog + Dijital)
TM840, her kanalda analog veya dijital modda çalışır. Yaygın analog sistemle uyumludur ve sorunsuz bir analogdan dijitale geçiş sağlar.

Tarama
TM840, saf analog ses ve sinyallemenin, saf dijital sesin ve verilerin taranmasını ve ayrıca analog ve dijital etkinlikleri içeren karma mod taramasını destekler.